Autor wpisu
Karina Woźniak

Aktualności > Dorośli

10 Maj 2016

KURSY STANDARDOWE
Kursy prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania. Język ogólny, priorytet stanowi nabycie umiejętności swobodnej komunikacji. Komfortowej wielkości grupy, przyjazna atmosfera oraz godziny zajęć dostosowane do preferencji kursantów – to tylko niektóre z naszych zalet.
Dzięki nauce w gronie osób o takich samych umiejętnościach każdy z Was rozwija swoje kompetencje językowe, a osiągane przez grupę postępy motywują do dalszej nauki. Każdy słuchacz otrzymuje certyfikat ukończenia z wyszczególnionym poziomem językowym.
GRUPY VIP
Wszystkie elementy kursu w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwanych rezultatów. Skontaktuj się z nami, wspólnie opracujemy optymalne i spersonalizowane rozwiązanie, całkowicie odpowiadające Twoim wymaganiom. Wszystkie elementy szkolenia zostaną dostosowane do Twoich potrzeb. Możesz uczyć się sam, w grupie znajomych, w domu, w biurze, wcześnie rano, w weekendy, przez Internet. Nie ma żadnych ograniczeń. Bazując na Twoich wymaganiach i naszym doświadczeniu wspólnie opracujemy optymalne rozwiązanie, całkowicie odpowiadające Twoim oczekiwaniom.
KURSY 3-MIESIĘCZNE
Intensywna nauka, nacisk na zdobycie umiejętności komunikacji w sytuacjach dnia codziennego (zakupy, w restauracji i hotelu, na lotnisku itp.). Kurs szczególnie lubiany przez osoby planujące wyjazd za granicę. Nowy nabór co 3 miesiące. Nauczysz się mówić w języku obcym!

 

Pozostałe wpisy


Copyright Multilingua | 2016