Autor wpisu
Karina Woźniak

Aktualności > Dzieci

10 Maj 2016

PRZEDSZKOLE
Kursy dedykowane tym najmniejszym! Świetna zabawa połączona z nauką. Nauka mówienia na odpowiednim dla dzieci poziomie połączona z piosenkami, wierszami i rymowankami. A do tego nieco zabawy ruchowej – zadowolenie gwarantowane! Wszystkie lekcje otwarte dla rodziców – zapisz swojego przedszkolaka jeszcze dziś!
SZKOŁA PODSTAWOWA 1-3
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym, które kontynuują lub rozpoczynają swoją przygodę z językiem obcym. Nauka swobodnego komunikowania się wynikająca z sytuacji życia codziennego dzieci to nasz cel. Słownictwo wplecione w dialogi i język obcy staje się prosty. Zamówić lody? Jasne! Opowiedzieć co lubię robić w wolnym czasie? Z przyjemnością! To naprawdę możliwe na naszych kursach – przyjdź ze swoim dzieckiem do MultiLingua i przekonaj się!
SZKOŁA PODSTAWOWA 4-8
Kursy przeznaczone dla dzieci, które kontynuują naukę języka obcego w klasach 4-8 szkoły podstawowej. Tu nauka słownictwa naturalnie łączy się z jego używaniem w dialogach. Dużo mówienia, powtarzania, słuchania a także sprawdzania poprawności gramatycznej. Zapisz swoje dziecko i przekonaj się, że zajęcia językowe w MultiLingua to jest to czego oczekujesz!

 

Pozostałe wpisy


Copyright Multilingua | 2016