PRZEDSZKOLE

Kursy  dedykowane tym  najmniejszym! Świetna zabawa połączona z nauką. Nauka mówienia na odpowiednim dla dzieci poziomie połączona z piosenkami, wierszami i rymowankami. A do tego nieco  zabawy ruchowej – zadowolenie gwarantowane! Wszystkie lekcje otwarte dla rodziców – zapisz swojego  przedszkolaka jeszcze  dziś!

SZKOŁA PODSTAWOWA 1-3

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym, które kontynuują lub rozpoczynają swoją przygodę z językiem obcym. Nauka swobodnego komunikowania się wynikająca z sytuacji życia codziennego dzieci to nasz cel. Słownictwo wplecione w dialogi i język obcy staje się prosty. Zamówić lody? Jasne! Opowiedzieć co lubię robić w wolnym czasie? Z przyjemnością! To naprawdę możliwe na naszych kursach – przyjdź ze swoim dzieckiem do MultiLingua i przekonaj się!

SZKOŁA PODSTAWOWA 4-6

Kursy przeznaczone dla dzieci, które kontynuują naukę  języka obcego w klasach 4-6 szkoły podstawowej. Tu nauka słownictwa naturalnie łączy się z jego używaniem w dialogach. Dużo mówienia, powtarzania, słuchania a także sprawdzania poprawności gramatycznej. Zapisz swoje dziecko i przekonaj się, że zajęcia językowe w MultiLingua to jest to czego oczekujesz!

GIMNAZJUM

Kursy przygotowane dla młodzieży gimnazjalnej. Zajęcia skupiają się przede wszystkim na bezstresowym komunikowaniu się, czego często brak w tradycyjnych szkołach. Tu nauka mówienia przeplata się z poprawnością gramatyczną. Szlifujemy także zagadnienia niezbędne do egzaminu gimnazjalnego, tak aby łączyć przyjemne z pożytecznym.

SZKOŁA ŚREDNIA

Zajęcia dedykowane uczniom szkoły średniej. Nauka poprawnego i spontanicznego komunikowania się to jedno z głównych założeń kursu, bardzo przydatne na maturze. Pozostałe założenia kursu to skupienie się na pozostałych umiejętnościach: czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, techniki pomocne w wyszukiwaniu informacji w tekstach czytanych i słuchanych, pisanie oraz gramatyka. W każdy kurs wplatamy elementy matury, tak, aby potem było Wam łatwiej na prawdziwym egzaminie. Przyjdź i sprawdź nas!

MATURA EXAM

Gruntowne i kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego według obowiązujących standardów. Mocne skupienie się na czterech sprawnościach językowych: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Komfortowe grupy i skupienie się na indywidualnych potrzebach uczestników kursu to nasze niewątpliwe atuty. Z nami zdasz śpiewająco!

GIMNAZJUM EXAM

Całościowe  przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego według obowiązujących standardów. Mocne skupienie się na sprawnościach językowych, które znajdziesz na teście gimnazjalnym: słuchanie, czytanie i pisanie. Komfortowe grupy i skupienie się na indywidualnych potrzebach uczestników kursu to nasze niewątpliwe atuty. Z MultiLingua ten egzamin to pestka!

 

KURSY STANDARDOWE

Kursy prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania. Język ogólny, priorytet stanowi nabycie umiejętności swobodnej komunikacji. Komfortowej wielkości grupy, przyjazna atmosfera  oraz godziny zajęć dostosowane do preferencji kursantów – to tylko niektóre z naszych zalet.

Dzięki nauce w gronie osób o takich samych umiejętnościach każdy z Was rozwija swoje kompetencje językowe, a osiągane przez grupę postępy motywują do dalszej nauki. Każdy słuchacz otrzymuje dwujęzyczny certyfikat ukończenia z wyszczególnionym poziomem językowym, zgodnie z Common European Framework (CEF).

GRUPY VIP

Wszystkie elementy kursu w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwanych rezultatów. Skontaktuj się z nami, wspólnie opracujemy optymalne i spersonalizowane rozwiązanie, całkowicie odpowiadające Twoim wymaganiom. Wszystkie elementy szkolenia zostaną dostosowane do Twoich potrzeb. Możesz uczyć się sam, w grupie znajomych, w domu, w biurze, wcześnie rano, w weekendy, przez internet. Nie ma żadnych ograniczeń. Bazując na Twoich wymaganiach i naszym doświadczeniu wspólnie opracujemy optymalne rozwiązanie, całkowicie odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

KURSY 3-MIESIĘCZNE

Intensywna nauka, nacisk na zdobycie umiejętności komunikacji w sytuacjach dnia codziennego (zakupy, w restauracji i hotelu, na lotnisku itp.). Kurs szczególnie lubiany przez osoby planujące wyjazd za granicę. Nowy nabór co 3 miesiące. Nauczysz się mówić.

KURSY DLA FIRM
Przeprowadzamy audyt językowy, badamy kompetencje, przygotowujemy strategię. Wdrażamy indywidualnie opracowany kurs językowy, monitorujemy i zarządzamy projektem szkoleniowym na każdym jego etapie.

Audyt, strategia, wdrożenie

Audyt językowy jest istotnym elementem szkoleń językowych dla firm i instytucji. Audyt językowy MultiLingua to fachowa analiza globalnych potrzeb firmy, analiza potrzeb indywidualnych pracowników, ocena ich kompetencji językowych. W ramach audytu odbywają się testy pisemne i ustne oraz spotkania mające na celu ustalenie oczekiwań, priorytetów i zakładanych celów.

Na podstawie uzyskanych danych opracowujemy indywidualny program szkolenia językowego, ustalamy zasady monitorowania przebiegu kursu i postępów kursantów, określamy zasady współpracy na zajęciach oraz harmonogram spotkań. W oparciu o stan faktyczny, oczekiwania i zakładane rezultaty wytyczamy najbardziej optymalne ścieżki rozwoju kompetencji językowych.

Wdrażamy opracowany kurs językowy, monitorujemy i zarządzamy jego przebiegiem na każdym etapie. Systematycznie dokonujemy ewaluacji i przygotowujemy okresowe raporty postępów w nauce.

Do tej pory mieliśmy przyjemność pracować dla wielu firm i instytucji – banków, urzędów marszałkowskich, urzędów pracy, firm z sektora MSP, spółek akcyjnych – szkoląc tak szeregowych pracowników, kierownictwo średniego i wyższego szczebla, jak i członków zarządów i prezesów.

Prześlij szczegóły i uzyskaj ofertę teraz!


Copyright Multilingua | 2016