KURSY STANDARDOWE

Kursy prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania. Język ogólny, priorytet stanowi nabycie umiejętności swobodnej komunikacji. Komfortowej wielkości grupy, przyjazna atmosfera  oraz godziny zajęć dostosowane do preferencji kursantów – to tylko niektóre z naszych zalet.

Dzięki nauce w gronie osób o takich samych umiejętnościach każdy z Was rozwija swoje kompetencje językowe, a osiągane przez grupę postępy motywują do dalszej nauki. Każdy słuchacz otrzymuje dwujęzyczny certyfikat ukończenia z wyszczególnionym poziomem językowym, zgodnie z Common European Framework (CEF).

GRUPY VIP

Wszystkie elementy kursu w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwanych rezultatów. Skontaktuj się z nami, wspólnie opracujemy optymalne i spersonalizowane rozwiązanie, całkowicie odpowiadające Twoim wymaganiom. Wszystkie elementy szkolenia zostaną dostosowane do Twoich potrzeb. Możesz uczyć się sam, w grupie znajomych, w domu, w biurze, wcześnie rano, w weekendy, przez internet. Nie ma żadnych ograniczeń. Bazując na Twoich wymaganiach i naszym doświadczeniu wspólnie opracujemy optymalne rozwiązanie, całkowicie odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

KURSY 3-MIESIĘCZNE

Intensywna nauka, nacisk na zdobycie umiejętności komunikacji w sytuacjach dnia codziennego (zakupy, w restauracji i hotelu, na lotnisku itp.). Kurs szczególnie lubiany przez osoby planujące wyjazd za granicę. Nowy nabór co 3 miesiące. Nauczysz się mówić.

 


Copyright Multilingua | 2016