GIMNAZJUM

Kursy przygotowane dla młodzieży gimnazjalnej. Zajęcia skupiają się przede wszystkim na bezstresowym komunikowaniu się, czego często brak w tradycyjnych szkołach. Tu nauka mówienia przeplata się z poprawnością gramatyczną. Szlifujemy także zagadnienia niezbędne do egzaminu gimnazjalnego, tak aby łączyć przyjemne z pożytecznym.

SZKOŁA ŚREDNIA

Zajęcia dedykowane uczniom szkoły średniej. Nauka poprawnego i spontanicznego komunikowania się to jedno z głównych założeń kursu, bardzo przydatne na maturze. Pozostałe założenia kursu to skupienie się na pozostałych umiejętnościach: czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, techniki pomocne w wyszukiwaniu informacji w tekstach czytanych i słuchanych, pisanie oraz gramatyka. W każdy kurs wplatamy elementy matury, tak, aby potem było Wam łatwiej na prawdziwym egzaminie. Przyjdź i sprawdź nas!

MATURA EXAM

Gruntowne i kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego według obowiązujących standardów. Mocne skupienie się na czterech sprawnościach językowych: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Komfortowe grupy i skupienie się na indywidualnych potrzebach uczestników kursu to nasze niewątpliwe atuty. Z nami zdasz śpiewająco!

GIMNAZJUM EXAM

Całościowe  przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego według obowiązujących standardów. Mocne skupienie się na sprawnościach językowych, które znajdziesz na teście gimnazjalnym: słuchanie, czytanie i pisanie. Komfortowe grupy i skupienie się na indywidualnych potrzebach uczestników kursu to nasze niewątpliwe atuty. Z MultiLingua ten egzamin to pestka!

Zapisz się!


Copyright Multilingua | 2016